Polska Szkoła im. M. Skłodowskiej-Curie

Tarpon Springs, Florida

UWAGA! Organizujemy filę naszej szkoły w St. Petersburg. Kliknij obok, a dowiesz się więcej.

ATTN! We are going to setup our school branch in St. Petersburg. For more information click the botton on the right.

More Info

Spotkania odbywaja się co 2 tygodnie w soboty w godz. 2:00-3:00 pm.

Zajęcia ukierunkowane są na poszerzenie znajomości polskiej literatury i poezji oraz otwarcie serc i umysłów naszych dzieci na jej piękno i bogactwo.

W programie jest analiza i interpretacja wybranych tekstów i wierszy, zrozumienie przenośni i symbolizmów językowych oraz aktywne kultywowanie naszej ojczystej mowy poprzez ćwiczenia ekspresyjne i intonacyjne przygotowujące dzieci do przedstawień teatralnych.

Nasi młodzi aktorzy będą mieli szansę  publicznych występów przy takich okazjach jak np. Boże Narodzenie, Jasełka, Bal Walentynkowy i innych uroczystościach organizowanych przez szkołę.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy !

Podziel się...

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn